RTAN0603BKE75K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RTAN0603BKE75K0
JLCPCB Part #
C7353936
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS