RSPF2JT8K20
MFR.Part #
RSPF2JT8K20
JLCPCB Part #
C3391854
Description
-200ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 8.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±5% 插件,D4xL11mm Through Hole Resistors ROHS