RSPF2JT6K80
MFR.Part #
RSPF2JT6K80
JLCPCB Part #
C3482884
Description
-200ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±5% 插件,D4xL11mm Through Hole Resistors ROHS