RSMF5JT140R
MFR.Part #
RSMF5JT140R
JLCPCB Part #
C2593275
Description
-55℃~+235℃ 140Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS