RSMF5FT100K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSMF5FT100K
JLCPCB Part #
C3538512
Package
Plugin,D6xL17.5mm
Description
-55℃~+235℃ 100kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS