RSMF3JTR470
MFR.Part #
RSMF3JTR470
JLCPCB Part #
C2591825
Description
-55℃~+235℃ 3W 470mΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS