RSMF3JT560R
MFR.Part #
RSMF3JT560R
JLCPCB Part #
C2591521
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 3W 560Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS