RSMF3JT30K0
MFR.Part #
RSMF3JT30K0
JLCPCB Part #
C2591581
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 30kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS