RSMF3JT20K0
MFR.Part #
RSMF3JT20K0
JLCPCB Part #
C2585337
Description
-55℃~+235℃ 20kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS