RSMF3JT120K
MFR.Part #
RSMF3JT120K
JLCPCB Part #
C2591568
Description
-55℃~+235℃ 120kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS