RSMF2JT91R0
MFR.Part #
RSMF2JT91R0
JLCPCB Part #
C3489363
Description
-55℃~+235℃ 2W 91Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS