RSMF2JT6K80
MFR.Part #
RSMF2JT6K80
JLCPCB Part #
C2590100
Description
-55℃~+235℃ 2W 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS