RSMF2JT300R
MFR.Part #
RSMF2JT300R
JLCPCB Part #
C2584348
Description
-55℃~+235℃ 2W 300Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS