RSMF2JB1R00
MFR.Part #
RSMF2JB1R00
JLCPCB Part #
C3387414
Description
-55℃~+235℃ 1Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS