RSMF2JA8R20
MFR.Part #
RSMF2JA8R20
JLCPCB Part #
C2644179
Description
-55℃~+235℃ 2W 8.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS