RSMF2FT60R4
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSMF2FT60R4
JLCPCB Part #
C2591303
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+235℃ 2W 60.4Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS