RSMF2FT40R2
MFR.Part #
RSMF2FT40R2
JLCPCB Part #
C2591027
Description
-55℃~+235℃ 2W 40.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS