RSMF1JTR120
MFR.Part #
RSMF1JTR120
JLCPCB Part #
C2590745
Description
-55℃~+200℃ 120mΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS