RSMF1JT51K0
MFR.Part #
RSMF1JT51K0
JLCPCB Part #
C2589740
Description
-55℃~+200℃ 1W 51kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS