RSMF1JT27K0
MFR.Part #
RSMF1JT27K0
JLCPCB Part #
C3497801
Description
-55℃~+200℃ 1W 27kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS