RSMF1JB100R
MFR.Part #
RSMF1JB100R
JLCPCB Part #
C3556730
Description
-55℃~+200℃ 100Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS