RSMF1FT10R0
MFR.Part #
RSMF1FT10R0
JLCPCB Part #
C3452988
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS