RSMF1FB3K01
MFR.Part #
RSMF1FB3K01
JLCPCB Part #
C3446800
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
-55℃~+200℃ 1W 3.01kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS