RSMF12FT143R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSMF12FT143R
JLCPCB Part #
C2591021
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-55℃~+200℃ 143Ω 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS