RSF5JT6K20
MFR.Part #
RSF5JT6K20
JLCPCB Part #
C7064265
Description
-55℃~+235℃ 5W 6.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS