RSF5JT51K0
MFR.Part #
RSF5JT51K0
JLCPCB Part #
C7302871
Description
-55℃~+235℃ 51kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS