RSF5JT330R
MFR.Part #
RSF5JT330R
JLCPCB Part #
C6459928
Description
-55℃~+235℃ 330Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS