RSF5JT20K0
MFR.Part #
RSF5JT20K0
JLCPCB Part #
C7064257
Description
-55℃~+235℃ 20kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS