RSF5JB10R0
MFR.Part #
RSF5JB10R0
JLCPCB Part #
C5738227
Description
-55℃~+235℃ 10Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS