RSF3JT9K10
MFR.Part #
RSF3JT9K10
JLCPCB Part #
C5896482
Description
-55℃~+235℃ 3W 9.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS