RSF3JT8R20
MFR.Part #
RSF3JT8R20
JLCPCB Part #
C5738216
Description
-55℃~+235℃ 3W 8.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS