RSF3JT560R
MFR.Part #
RSF3JT560R
JLCPCB Part #
C5871684
Description
-55℃~+235℃ 3W 560Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS