RSF3JT4K70
MFR.Part #
RSF3JT4K70
JLCPCB Part #
C2592779
Description
-55℃~+235℃ 3W 4.7kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS