RSF3JT3K90
MFR.Part #
RSF3JT3K90
JLCPCB Part #
C2592861
Description
-55℃~+235℃ 3.9kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS