RSF3JT390K
MFR.Part #
RSF3JT390K
JLCPCB Part #
C7352780
Description
-55℃~+235℃ 390kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS