RSF3JT33K0
MFR.Part #
RSF3JT33K0
JLCPCB Part #
C2592863
Description
-55℃~+235℃ 33kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS