RSF3JT1R80
MFR.Part #
RSF3JT1R80
JLCPCB Part #
C6283633
Description
-55℃~+235℃ 1.8Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS