RSF2JTR300
MFR.Part #
RSF2JTR300
JLCPCB Part #
C2591936
Description
-55℃~+235℃ 2W 300mΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS