RSF2JT9R10
MFR.Part #
RSF2JT9R10
JLCPCB Part #
C2590235
Description
-55℃~+235℃ 2W 9.1Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS