RSF2JT75R0
MFR.Part #
RSF2JT75R0
JLCPCB Part #
C2590236
Description
-55℃~+235℃ 2W 75Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS