RSF2JT18R0
MFR.Part #
RSF2JT18R0
JLCPCB Part #
C2584539
Description
-55℃~+235℃ 18Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS