RSF2JT11K0
MFR.Part #
RSF2JT11K0
JLCPCB Part #
C2590289
Description
-55℃~+235℃ 11kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS