RSF2JT110R
MFR.Part #
RSF2JT110R
JLCPCB Part #
C2584526
Description
-55℃~+235℃ 110Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS