RSF2JBR300
MFR.Part #
RSF2JBR300
JLCPCB Part #
C2644711
Description
-55℃~+235℃ 2W 300mΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS