RSF2JB6K80
MFR.Part #
RSF2JB6K80
JLCPCB Part #
C2644089
Description
-55℃~+235℃ 2W 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS