RSF2JB680R
MFR.Part #
RSF2JB680R
JLCPCB Part #
C2644037
Description
-55℃~+235℃ 2W 680Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS