RSF2JB160R
MFR.Part #
RSF2JB160R
JLCPCB Part #
C2644017
Description
-55℃~+235℃ 160Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS