RSF2GA10K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF2GA10K0
JLCPCB Part #
C2644262
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 10kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS