RSF2FT649R
MFR.Part #
RSF2FT649R
JLCPCB Part #
C2591798
Description
-55℃~+235℃ 2W 649Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS