RSF2FT1K96
MFR.Part #
RSF2FT1K96
JLCPCB Part #
C2591617
Description
-55℃~+235℃ 1.96kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS